zmarszczki

Usuwanie zmarszczek

0 Comments

zmarszczkiWśród przyczyn powstawania tego problemu wymienia się uwarunkowania genetyczne, budowa fizyczna, zaburzenia krążenia krwi spowodowane ciasnym ubraniem, konstytucjonalną wiotkość tkanki łącznej oraz złe nawyki żywieniowe. Wiele z nich pojawia się wraz z wiekiem. Jednak za główną przyczynę cellulitu uważa się zaburzenia hormonalne tj. występująca w okresie pokwitania, ciąży, menopauzy czy stosowania doustnej antykoncepcji zbyt duża różnica pomiędzy ilością żeńskiego hormonu estrogenu, w stosunku do progesteronu. Dochodzi wówczas do zatrzymania wody w organizmie oraz zaburzeń w krążeniu krwi.

Poza tym z wiekiem skóra może coraz gorzej wiązać wilgoć, co prowadzi do zredukowania naturalnego systemu hydro-lipidów na powierzchni skóry, przez co zwiększa ona swoją podatność na tworzenie się zmarszczek. Tak więc środki pielęgnujące są niezbędne.
Także spowolnienie odbudowy komórek prowadzi do zauważalnych oznak starzenia się skóry. To oznaki które stanowią poważny problem szczególnie dla ludzi popularnych.

Dodatkowo negatywny wpływ środowiska, jak nadmierne promieniowanie słoneczne, wolne rodniki, zimne i gorące powietrze naruszają zdrowy wygląd skóry.

Dlatego też skóra, aby zachować zdrowie i równowagę, potrzebuje odpowiedniej pielęgnacji, a także efektywnych substancji opóźniających starzenie, które przywrócą jej młodość na długo. Produkty pielęgnująco-oczyszczające skórę dla nastolatków, w dużej mierze niestety ją wysuszają, nie zawierając przy tym żadnych substancji regenerujących. Klasyczne produkty dla skóry dojrzałej często takich substancji mają za dużo, co powoduje skutek odwrotny, tworząc na niej nieprzyjemny połysk.
Przyjemna i rewitalizująca seria kosmetyków pielęgnujących z serii Malu Wilz Balance zaspokoi potrzeby wymagającej skóry mieszanej. Dzięki specjalnemu składnikowi Dermaclear Malu Wilz Balance przywróci skórze dawną równowagę, a dodatkowy innowacyjny składnik znacznie opóźni efekt starzenia. Skóra szybko odzyska swoją świeżość i gładkość, a wewnętrzna równowaga nada jej olśniewające piękno.
Malu Wilz stworzyła innowacyjną kurację Pure Balance – jedyny w swoim rodzaju proces odnowy, który przywróci równowagę ciału i duszy. Ta kuracja łączy w sobie masaż kryształami górskimi ze skutecznymi elementami masażu Shiatsu, refleksoterapii oraz masażu punktowego.

Zaproponuj swoim klientkom i klientom podróż na wyspę spokoju, wewnętrznego ukojenia, oraz oderwania się od stresującej rzeczywistości. Kuracja Pure Balance zaprowadzi Cię w takie miejsce, pozostawiając wewnętrzne piękno, które promieniuje na zewnątrz.

Related Posts